SONAX - Brand of the century

SONAX PROFILINE CERAMIC COATING CC 36 - Keramická ochrana laku - sada

PDFTisk
Dlouhodobá sklovitá ochrana až na 12 měsíců s mimořádnou odolností proti UV záření, chemickým látkám a agresivním vlivům okolního prostředí, jako je např. posypová sůl, dehet a průmyslová znečištění.
Výrobce Autokosmetika SONAX GmbH - Německo
Cena 3354,- Kč
Cena bez DPH 2772,- Kč

SONAX PROFILINE CERAMIC COATING CC 36 - Keramická ochrana laku Dlouhodobá sklovitá ochrana s mimořádnou odolností proti UV záření, chemickým látkám a agresivním vlivům okolního prostředí, jako je např. posypová sůl, dehet a průmyslová znečištění. Vytváří lesklou, hladkou, kompaktní a voděodpudivou vrstvu, která má dlouhodobý účinek. Zaručuje hluboký lesk, zdůrazňuje barvu laku a zajišťuje snadnější následnou údržbu díky efektu „Easy-to-Clean“. Prodlužuje životnost povrchu laku a tím přispívá k zachování hodnoty vozidla. Vysoce aktivní ochrana karoserie prostřednictvím CC36 vytváří extrémně odolný, ale pružný povrch laku. 

 Obj. č.: 236 941

  

NÁVOD K POUŽITÍ:

  

Po důkladném umytí vozu strojně vyleštěte povrch laku tak, aby na něm nezůstaly škrábance

a hologramy a dosáhli jste vysokého lesku.

   

 

Povrch musí být před aplikací zcela čistý. Součástí balení je výrobek SONAX ProfiLine Příprava laku (SONAX ProfiLine Prepare) - tento sprej postupně aplikujte na jednotlivé plochy, které mají být ošetřeny a okamžitě setřete jemnou SONAX Utěrkou z mikrovlákna (obj. č. 450 700) .

 

Nyní aplikujte SONAX ProfiLine Základní polituru (SONAX ProfiLine BaseCoat) v tenké vrstvě pomocí přiložené aplikační houbičky 1 (bílá strana). K nanášení  lze použít i přiloženou utěrku z mikrovlákna. Nanášejte krouživými pohyby po malých částech
(čtvrt kapoty nebo 0,5 m2).

Po krátkém zaschnutí (30 sekund až max 1 min ) setřete čistou SONAX Utěrkou z mikrovlákna (obj. č. 450 700). SONAX Utěrka z mikrovlákna (obj. č. 450 700) není součástí balení a je třeba ji dokoupit.Tímto způsobem pokračujte dále, poté nechte minimálně hodinu vytvrdnout. Během tvrdnutí se plochy nedotýkejte, zamezte kontaktu s vodou a nevystavujte působení povětrnostních vlivů.

 Po vytvrdnutí naneste SONAX ProfiLine Polituru (SONAX ProfiLine GlossCoat) - produkt nastříkejte

na přiloženou aplikační houbičku 2 (na bílou stranu) a rovnoměrně nanášejte na ošetřovaný povrch. Nanášet můžete i ve větších plochách (např. celá kapota) a následně šetrně setřete čistou SONAX Utěrkou z mikrovlákna (obj. č. 450 700).


Důležitá upozornění:

·         nepoužívejte na horké povrchy
·         aplikujte za dobrého osvětlení
·         během první hodiny aplikace SONAX Základní politury (SONAX ProfiLine BaseCoat) lze produkt rozpustit a odstranit, opravit nedostatky a produkt opět aplikovat
·         ošetřené vozidlo nemyjte nejméně tři dny, zejména pozor na alkalické čistící koncentráty, např. odstraňovače hmyzu 
·         vozidlo neleštěte
·         Základní doba ochrany je až 12 měsíců 

 

 

Provozovna

Motorsport spol. s r.o.
Poděbradská 29
190 00 Praha 9 – Vysočany
bankovní účet: 656552/300
Tel: +420 284 818 902
Fax: +420 284 818 925
E-mail: sonax@motorsport.cz

Otevírací doba: 8:00 - 16:30 (prodejna autokosmetiky)

   Najdete nás i na Facebooku

    Najdete nás i na YouTube - videa v českém jazyce