Detailing

Jste zkušený detailer nebo ambiciózní nováček a chcete svým zákazníkům poskytnout tu nejlepší přípravu vozidla?

Staňte se součástí teamu SONAX a vyzkoušejte naše produkty řady PROFILINE a know-how snad největší mezinárodní komunity profesionálních detailerů.

Authorized Detailer
Detailer

Staňte se součástí rodiny SONAX a budete dostávat pravidelnou osobní podporu od našeho speciálně vyškoleného týmu odborníků.

SONAX DETAILING ACADEMY

Již od roku 1991 zastupujeme německou autokosmetiku SONAX na českém a slovenském trhu, můžeme Vám tedy předat to nejlepší z našich dlouholetých zkušeností, předvést praktické ukázky a tipy zkušeného SONAX MASTER TRAINERA. Školíme především v malých skupinách, a to proto, aby vše bylo přehledné, srozumitelné a byl dostatečný prostor pro vyzkoušení všech prezentovaných výrobků.

SONAX DETAILING ACADEMY

Pro koho je workshop určen?

Je určen všem, kteří chtějí mít dobrý pocit z vykonané práce/vyčištěného automobilu. Nebo jste již o detailingu slyšeli, něco málo o něm víte, ale chcete se zlepšit a vidět v praxi profesionály?
Dále je určen těm, kteří nechtějí jen opakovat zažité postupy a techniky, ale chtějí s radostí docílit perfektních výsledků.
Školení je vhodné pro profesionály, detailery, amatéry a nadšence se zájmem o vozidla, záleží na druhu zvoleného kurzu. U kurzů je vždy uvedeno, pro koho je prioritně určen, ale určitě to není podmínka.
V případě zájmu můžeme školení připravit na míru vašim potřebám a požadavkům. Nebudeme opakovat to, co už znáte. Zaměříme se na oblasti, které jsou pro vás nové nebo si v nich nejste jistí.
Workshopy jsou standardně vždy max. pro 4 osoby. Stačí si jen vybrat a zakoupit kurz, o který máte zájem v našem e-shopu na www.sonax.cz, nejpozději do 48 hodin se vám ozveme s potvrzením termínu. V případě naplnění kurzu vyhlásíme další termíny.

Jednotlivé kurzy vycházejí z léty ověřeného konceptu SONAX DETAILING ACADEMY, který již probíhá v mnoha zemích na celém světě.

Pro koho je workshop určen?

Kdo Vás provede školením?

Michal Penc – certifikovaný Master Trainer SONAX.

"V oboru autokosmetiky a detailingu pracuji více než 20 let, z toho 15 let s autokosmetikou SONAX. Své zkušenosti jsem nasbíral během let i u velkých firem, např. Škoda Auto a.s., Scuderia Praha, a.s. - Ferrari a Maserati, Mercedes – Benz Praha atd. Jsem důsledný, kritický, se smyslem pro detail. Mojí specializací je renovace laků a metody konzervace laku (např. keramická ochrana, polymerová ochrana, karnaubský vosk atd. – možností je mnoho). Nemám rád rychlou a nekvalitní práci. Školím profesionály, detailery a každého, kdo má zájem o něco nového."

penc@motorsport.cz
Tel.: 721 047 690

Kde školení proběhne?

Kurzy probíhají v našem areálu v Praze 9 - Vysočanech, Poděbradské ulici 541/29, kde máme kanceláře, sklady, velkoobchodní/maloobchodní prodejnu, školicí centrum, myčku a kompletně vybavený box pro přípravu vozů.

Ukázat na mapě

Kde se školení SONAX koná

Co se na kurzech naučíte?

Bude toho mnoho a vždy to závisí na typu kurzu, který si vyberete. Detailní rozpis je vždy u každého kurzu. Všeobecně se dá říct, že se naučíte:

• jak správně a efektivně postupovat při kompletním čištění automobilu
• jak správně mýt vozidlo, odstranit nečistoty z laku apod.
• jaké jsou možnosti ochrany laků, vč. aplikací a trvanlivostí
• mnoho tipů a triků
• jak pracovat s originálním příslušenstvím, leštičkami, vysokotlakým čističem, tepovačem, vysavačem atd.
• jak se vyvarovat nejčastějších chyb při čištění
• možnost nákupu všech výrobků SONAX přímo v naší prodejně za zvýhodněné ceny (v rámci workshopu)

Co se na kurzech Sonax academy naučíte

Co budete potřebovat?

 • dobrou náladu a chuť učit se nové věci
 • pohodlné oblečení

Co jsme pro vás připravili my?

 • blok a psací potřeby
 • lehké občerstvení vč. kávy, čaje a vody
 • a pár drobností, které si i odnesete domů

Máte zájem? Těšíme se na vás.

  Michal Penc

  certifikovaný Master Trainer SONAX,
  obchodní a technický poradce
  +420 721 047 690
  penc@motorsport.cz